Strona główna > Kariera > Kontroler Jakości – przewiązka

Kontroler Jakości – przewiązka

Bielsko-Biała

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kontroler jakości – przewiązka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad ostateczną weryfikacją wyrobu przed zwolnieniem do magazynu,
  • Nadanie identyfikacji wyrobu,
  • Wspieranie i współpraca z kontrolerem zmianowym,
  • Praca w systemie trzyzmianowym.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodzin,
  • Przyjazna atmosfera / stabilny i doświadczony zespół,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Więcej o Nas: www.rosinski.com.pl

    Wypełnij poniższy formularz

    Umieść swoje CV