Strona główna > Kariera > Praktyki technolog/programista/konstruktor/inżynier procesu

Praktyki technolog/programista/konstruktor/inżynier procesu

Bielsko-Biała

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

OPIS STANOWISKA:

  • poznawanie procesu produkcji butelek i nakrętek,
  • poznawanie procesu i technologii wykonania form wtryskowych i rozdmuchowych,
  • serwisowanie form rozdmuchowych i wtryskowych,
  • wdrażanie form rozdmuchowych i wtryskowych, uruchamianie produkcji,
  • konstruowanie form oraz detali rozdmuchowych i wtryskowych,
  • poznanie sterowania i programowania obrabiarek CNC,
  • projektowanie 3d detali rozdmuchowych i wtryskowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe związane z budową maszyn, obróbką skrawaniem, programowaniem, wspomaganiem komputerowym,
  • znajomości języka angielskiego,
  • znajomości programu SolidWorks, NX,
  • znajomości zagadnień technicznych z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • znajomość rysunku technicznego.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie przez cały okres trwania programu szkoleniowego – 6 miesięcy
  • atrakcyjny program stażu w 8 działach firmy
  • możliwość zdobycia cennych praktycznych umiejętności
  • możliwość podjęcia stałej pracy w naszej firmie w ramach kadry inżynierskiej

Odbycie programu praktyk umożliwia podjęcie stałej pracy w firmie ROSINSKI PACKAGING na stanowiskach:

  • technolog obróbki skrawaniem
  • programista maszyn CNC
  • konstruktor form i detali z tworzyw sztucznych
  • inżynier procesu wtrysku lub rozdmuchu

  • Mile widziane szkolenia, prace magisterskie, dyplomowe z zakresu powiązanego z w/w dziedzinami.

Więcej o Nas: www.rosinski.com.pl

    Wypełnij poniższy formularz

    Umieść swoje CV