Strona główna > Kariera > Specjalista ds. sprzedaży surowców

Specjalista ds. sprzedaży surowców

Bielsko-Biała

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja i koordynacja sprzedaży surowców,
  • Analiza zapotrzebowania surowcowego,
  • Planowanie zużycia surowców do produkcji własnej firmy,
  • Koordynacja zakupów / importu surowców / w tym kwestie logistyczne.

WYMAGANIA:

  • Znajomość rynku poliolefin (przede wszystkim polietylenu i polipropylenu),
  • Doświadczenie w sprzedaży / dystrybucji surowców (polietylen i polipropylen),
  • Doświadczenie w zakupach i imporcie surowców (polietylen i polipropylen),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • Praca stacjonarna w Bielsku-Białej,
  • Praca w 6-osobowym Zespole Działu Planowania Produkcji i Gospodarki Materiałowej,
  • Możliwość nabycia wiedzy w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Przyjazna atmosfera / stabilny i doświadczony zespół,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Więcej o Nas: www.rosinski.com.pl

    Wypełnij poniższy formularz

    Umieść swoje CV