Strona główna > Kariera > Specjalista ds. technicznych

Specjalista ds. technicznych

Bielsko-Biała

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza rynku, poszukiwanie alternatywnych dostawców i rozwiązań,
  • Przygotowanie zapytań ofertowych,
  • Sporządzanie zamówień oraz nadzorowanie terminów realizacji, dostaw materiałów i urządzeń, koordynacja prac od zamówienia po rozliczenie końcowe,
  • Przygotowanie raportów, analiz oraz porównań z wykorzystaniem programu Excel,
  • Wsparcie zespołu w zakresie bieżących działań biura,
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie,
  • Współpraca z kooperującymi firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie.
  • J. angielski – komunikatywny w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu Office, a w szczególności Excel oraz środowiska Windows,
  • Osoba z łatwością nawiązująca kontakty z ludźmi,
  • Osoba dobrze zorganizowana, samodzielna i dynamiczna w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość funkcjonowania hurtowego rynku energii elektrycznej,
  • Doświadczenie związane z realizacją inwestycji budowlanych,
  • Znajomość systemów i oprogramowania MES, CMMS, APS, AUTOCAD.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim,
  • Możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Więcej o Nas: www.rosinski.com.pl

    Wypełnij poniższy formularz

    Umieść swoje CV